• Твитер
  • Скопје
  • Pinterest
  • RSS
  • блогер
  • Амазон

за нас

Ningbo DAYANG индустрија и трговија CO., LTD е една од комарец професионална производител на комарец убиец светилка во светот.

Ningbo DAYANG припаѓа DAYANG група, која има 3 branches- Ningbo DAYANG, Ningbo HAISHU KINVEN и Жеџијанг WELLCORE технологија.

компанија, (3)компанија, (1)

Ningbo DAYANG foucs на R & D, производство, маркетинг на комарец убиец светилка; Ningbo HAISHU главно се фокусирани на природен комарец отвратителен производи. Жеџијанг WELLCORE manily е фокусирана на снабдување на LED светло за комарец убиец светилка.

Се наоѓа во Ningbo, Кина, Ningbo DAYANG беше се посветени на развојот на иновативни msoquito убиец производ за повеќе од 9 години. Тоа е првиот производител, кој го постави комарци, инсекти се подигне на центарот за употреба производ тестирање за да се обезбеди ефикасност на prooducts.

Благодарение повеќе од 60 патенти, 2 пронајдок патент, 2 PCT, Ningbo DAYANG е секогаш во водечките место и креатор на нови комарец убиец решение во индустријата.

Ningbo DAYANG вредноста на соработка со секој партнер и ние го цениме повратни информации и сугестии со цел да се изгради пазар понудената со вас!

компанија, (4)компанија, (5)


WhatsApp Online Chat !