• Твитер
 • Скопје
 • Pinterest
 • RSS
 • блогер
 • Амазон

услуги

Стотици задоволни клиенти

 • Комарец убиец светилки

  Комарец убиец светилки

  Како лидер во R & D, производство на комарец убиец светилка, ние сами 1 ДСП и 29 други патенти за нашите комарец убиец светилка. Нашите 2 во 1 комарец убиец сијалица сега се продаваат во повеќе од 7000 продавници, како CVS, Homedepot, Walmart во САД во моментов. Како квалификуван добавувачот, ние се гарантира квалитетот, безбедноста, efficiecy на нашите производи и, исто така, со конкурентна цена. За да се изгради и да се заштити секој пазар, ние го поздравуваме ексклузивен дистрибутер во секој пазар!
 • Комарец отвратителен маншет

  Комарец отвратителен маншет

  Комарец отвратителен маншет е сега се повеќе и повеќе популарни и добро recevied од семејства во целиот свет. То е безбеден, ефикасен, пренослив и тоа е мода начин да се задржи комарци далеку сега! Ги имаме сите потребни сертификати и ние ahve се извезуваат во повеќе од 69 земји.
 • Други msoquito отвратителен производ

  Други msoquito отвратителен производ

  По залак, спреј против комарци, ултразвучни комарец / инсекти repeller, комарец отвратителен торбичка, комарец отвратителен налепница се исто така добро се продава во целиот свет!

за нас

Текст за нашата компанија

 • grere3243
 • 3- 二楼 机器

РАБОТНИ од 2010 година

Ningbo DAYANG индустрија и трговија CO., LTD е една од комарец професионална производител на комарец убиец светилка во светот.
Ningbo DAYANG припаѓа DAYANG група, која има 3 branches- Ningbo DAYANG, Ningbo HAISHU KINVEN и Жеџијанг WELLCORE технологија.
Ningbo DAYANG foucs на R & D, производство, маркетинг на комарец убиец светилка; Ningbo HAISHU главно се фокусирани на природен комарец отвратителен производи. Жеџијанг WELLCORE manily е фокусирана на снабдување на LED светло за комарец убиец светилка.
Се наоѓа во Ningbo, Кина, Ningbo DAYANG беше се посветени на развојот на иновативни msoquito убиец производ за повеќе од 9 години. Тоа е првиот производител, кој го постави комарци, инсекти се подигне на центарот за употреба производ тестирање за да се обезбеди ефикасност на prooducts.
Благодарение повеќе од 60 патенти, 2 пронајдок патент, 2 PCT, Ningbo DAYANG е секогаш во водечките место и креатор на нови комарец убиец решение во индустријата.
Ningbo DAYANG вредноста на соработка со секој партнер и ние го цениме повратни информации и сугестии со цел да се изгради пазар понудената со вас!

Ние сме доверлив

Нашите редовни клиенти

WhatsApp Online Chat !