• Cicëroj
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • rss
 • bloger
 • amazonë

LED Mushkonja Killer elektronike

 • FOB Çmimi: US $ 2.5- $ 2.9 / Copë
 • Min.urdhër Quqntity: 500 copë
 • Furnizimi Aftësia: 50.000 copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Koha Lead: 25 ditë
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion bazë

  Fuqia: 1W rruaza të lehta: F5, 6PCS
  Dritë Lloji: Led Mushkonja vrasës lehta Voltage Input: 110V / 220V
  Zona e zbatueshme: 20-30m²

  Origjina: Zhejiang, China

  detajet e produktit

   trap insekt udhëhequr mushkonjë udhëhequr llambë dritë mushkonjë llamba e keqe

  Karakteristika të veçanta

  Model No: AGD-05 Specifikimet LED: F5 6Pcs
  Lighting Fuqia: 1W Materiali: PP + ABS
  Përdorimi i kohës: 30.000 orë Ngjyra: e zezë, kafe, gri
  Paketa Size: 10 * 11 * 23 cm Paketa Pesha: 0.4 kgs
  40 copë / ctn: 46 * 36 * 24 cm NW / GW: 5 / 5.8kgs

  Produ ct Hyrje

  Rreth produkteve:
  1.Convenient për të ul receptorin e telefonit deri nga maja.
  2.With një tabaka mbledhur në pjesën e poshtme dhe të lehtë për të pastruar insektet vdekur.
  3.With një cilësi të lartë të 365 gjatësi vale tub formë ultravjollcë U.
  * (Insektet, të tilla si mushkonjat, mizat, insekte etj veçanërisht si 365 gjatësi vale e udhëhequr nga drita. Pra, ajo mund të jetë e lehtë për të kapur insektet.

  Përparësitë:

  Dizajn elegant, në këmbë ose varje Style, Fasional Mushkonja Killer.
  Efikasitet të lartë me konsum të ulët të energjisë. Asnjë insekticid ose kimikate të nevojshme!
  Fuqishme - Kjo kurth punon duke tërhequr bugs nga një cilësi të lartë të udhëhequr me efikasitet më të mirë joshte për mushkonjë
  kimike të lirë, zapper elektronike fluturojnë vret të gjitha insektet pa kimikate dhe është 100% natyral.

  Aplikimet

  Mund të përdoret në kuzhinë, dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes, korridor ose për dhomat e kafshëve apo verande

  Tregu kryesor

  Tregu ynë kryesor është Evropë, SHBA, Rusia, etj dhe ndajnë tregun tonë është zgjeruar nga viti në vit.

  Packaging & Shippment

  FOB Port: Ningbo Koha Lead: 15- 30 ditë
  Paketimi Size: 15 * 15 * 16cm Cope / CTN: 12pcs / CTN
  NW / GW: 5 / 5.8kgs madhësi kartoni: 48 * 32 * 35 cm

  Pagesa & dorëzimit

  • Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  • Details dorëzimit: Rreth 25-30days pas konfirmimit të rendit

   Advantage Konkurruese fillore

  • Si prodhues profesional, ne kemi përvojë të pasur e llambë vrasës mushkonjë, mushkonjat byzylyk, bug Zapper.
  • Me të fortë R & D ekip, ne mund të nisë 3-4 modele të reja çdo vit, tani ne kemi në pronësi më shumë se 50 patenta, një patentë për shpikje.
  • Ne kemi vet laborator tonë testimit laborator i cili mund të sigurojë efektin mushkonjë vrasjen e produktit të ri.
  • Fabrika jonë mori certifikatën WCA, TUV, BSCI.
  • urdhëra të vogla gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !