• Cicëroj
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • rss
 • bloger
 • amazonë

Lëkurë mushkonjat manshetë

 • FOB Çmimi: US $ 0,44-0,61 / Copë
 • Min.urdhër Quqntity: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 300.000 copë / në muaj
 • Port: Ningbo
 • Koha Lead: 25 ditë
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion bazë

  Materiali: PU lëkure varg Mbrojtja: 1.0 CBM
  Jetëgjatësia: 15 ditë Size: rregullueshme
  Përbërësit: 100% vaj esenca natyrore Certifikimi: MSDS, EN71, AZO, PHAs
  Ngjyra: e kuqe, kafe, I zi, i kuq, argjendi etj .. Origjina: China

  detajet e produktit

  Lëkurë mushkonjat manshetë-AMB104-1 Lëkurë mushkonjat manshetë-AMB104-2 Lëkurë mushkonjat manshetë-AMB104-3 Lëkurë mushkonjat manshetë-AMB104-4 Lëkurë mushkonjat manshetë-AMB104-5

  Karakteristika të veçanta

  Paketa Size: 11 * 14 * 4.0cm Paketa Pesha: 21.0g
  Copë / CTN: 140pcs NW / GW: 3.0Kgs / 3.7Kgs

  Produ ct Hyrje

  Rreth produkteve:
  Manshetë është prodhuar nga lëkurë UP dhe të përziera me 100% esencën natyral të Citronella, barbarozë, karamele mente dhe livando. Kjo është një stil të ri i cili kombinon modës me efekt mushkonjë pakëndshëm. Si përbërësit aktiv të përziera janë nga vaji bimore të gjitha-natyrore, është e sigurt për trupin e njeriut, sidomos për foshnjat. Ajo vjen në ngjyra të ndryshme dhe është në modë.

  Përparësitë:

  100% vaj esenca natyrore
  nuk ka zhurma, të padëmshme
  madhësive Adjustable për opsionin
  ngjyra të shumta
  të hapur dhe aktivitetet e brendshme

  Aplikimet

  Manshetë është mbrojtur për të dy aktivitete brendshme dhe te jashtme, si prerjet, kampe, peshkim, piknik, gjueti, si dhe vende të tjera në natyrë. Ajo mund të jetë i veshur si një mbrojtje mushkonjë i pakëndshëm për dore apo kyçin e këmbës.

  Tregu kryesor

  Tregu kryesor është përfshirë Evropë, SHBA, Rusia, Azi, Australi, Amerikën e Jugut etj, pjesa e tregut është zgjeruar nga viti në vit.

  Packaging & Shippment

  FOB Port: Ningbo Koha Lead: 15- 30 ditë
  Paketimi Size: 11 * 14 * 4.0cm Copë / CTN: 140pcs
  • NW / GW: 3.0Kgs / 3.7Kgs Madhësia Carton: 51 * 45 * 27cm

  Pagesa & dorëzimit

  • Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  • Details dorëzimit: Rreth 25-30days pas konfirmimit të rendit

   Advantage Konkurruese fillore

  • Si prodhues profesional, ne kemi përvojë të pasur e llambë vrasës mushkonjë, mushkonjat byzylyk, bug Zapper.
  Në përpjekjet e R & D tonë ekip, ne mund të nisë 3-4 modele të reja çdo vit, tani ne kemi në pronësi më shumë se 50 patenta, një patentë për shpikje.
  • Ne ushqyer mushkonjat në fabrikën gjithë vitit për kërkimin dhe testimin për të siguruar efektin mushkonjë vrasjen e produktit të ri. 
  • Fabrika jonë është BSCI, TUV, WCA certifikuar
  • urdhëra të vogla gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !