• Cicëroj
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • rss
 • bloger
 • amazonë

EVA mushkonjat byzylyk-AMB115

 • FOB Çmimi:
 • Min.urdhër Quqntity: 1000Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1,5 milionë copë / në muaj
 • Port: Ningbo
 • Koha Lead: 25 ditë
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion bazë

  Materiali: EVA varg Mbrojtja: 1.0 CBM
  Lifespan: 7days Përbërësit: 100% vaj esenca natyrore
  Size: rregullueshme Certifikimi: MSDS, RoHS, EN71,
  Ngjyra: e kuqe, blu, jeshile, të purpurt, të verdhë, rozë etj Origjina: China
  Paketa: qese ngjyra

  detajet e produktit

  EVA mushkonjat byzylyk -AMB115-1 EVA mushkonjat byzylyk -AMB115-2 EVA mushkonjat byzylyk -AMB115-3 EVA mushkonjat byzylyk -AMB115-4 EVA mushkonjat byzylyk -AMB115-5

  Karakteristika të veçanta

  Paketa Size: 10 * 7.5 * 1.0cm Paketa Pesha: 6.0g
  Copë / CTN: 1000pcs NW / GW: 6.0Kgs / 6.7Kgs

  Produ ct Hyrje

  Rreth produkteve:
  EVA mushkonjë byzylyk neveritshëm është një produkt i ri stil të sprapsin mushkonja, ai kombinon byzylyk modës me efekt mushkonjë repelelnt. Si përbërësit aktiv brenda është e gjitha vaj bimore natyrore, kjo është formë e sigurt e trupit të njeriut, veçanërisht për foshnjat. Qese Resealable zinxhir është siguruar për të mbajtur një kohë më të gjatë të shërbimit.

  Përparësitë:

  100% vaj esenca natyrore
  nuk ka zhurma, të padëmshme
  ngjyra të shumta dhe madhësive për opsion
  të hapur dhe aktivitetet e brendshme
  të projektimit të ndryshme paketë për promovimin

  Aplikimet

  Manshetë është mbrojtur për të dy aktivitete brendshme dhe te jashtme, si prerjet, kampe, peshkim, piknik, gjueti, si dhe vende të tjera në natyrë. Ajo mund të jetë i veshur si një mbrojtje mushkonjë i pakëndshëm për dore apo kyçin e këmbës.

  Tregu kryesor

  Tregu kryesor është përfshirë Evropë, SHBA, Rusia, Azi, Australi, Amerikën e Jugut etj, pjesa e tregut është zgjeruar nga viti në vit.

  Packaging & Shippment

  FOB Port: Ningbo Koha Lead: 15- 30 ditë
  Paketimi Size: 10 * 7.5 * 1.0cm Copë / CTN: 1000 copë
  NW / GW: 7.0Kgs / 6.7Kgs Madhësia Carton: 51 * 45 * 27cm

  Pagesa & dorëzimit

  • Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  • Details dorëzimit: Rreth 25-30days pas konfirmimit të rendit

   Advantage Konkurruese fillore

  • Si prodhues profesional, ne kemi përvojë të pasur e llambë vrasës mushkonjë, mushkonjat byzylyk, bug Zapper.
  Në përpjekjet e R & D tonë ekip, ne mund të nisë 3-4 modele të reja çdo vit, tani ne kemi në pronësi më shumë se 50 patenta, një patentë për shpikje.
  • Ne ushqyer mushkonjat në fabrikën gjithë vitit për kërkimin dhe testimin për të siguruar efektin mushkonjë vrasjen e produktit të ri. 
  • Fabrika jonë është BSCI, TUV, WCA certifikuar
  • urdhëra të vogla gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !