• Cicëroj
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • rss
 • bloger
 • amazonë

Bateri 2 në 1 udhëhequr llambë mushkonjë vrasës

 • FOB Çmimi: US $ 5 $ 5.5 / Copë
 • Min.urdhër Quqntity: 500 PCS
 • Furnizimi Aftësia: 100.000 copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Koha Lead: 25 ditë
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion bazë

  Fuqia: 5W rruaza të lehta: SMD2835, 18pcs
  Dritë Lloji: Led Mushkonja vrasës lehta Niveli Mbrojtja: IP44
  Grid Voltage: 2000V Voltage Input: USB DC5V; 1000mA
  Lumen: 220LM Battery Kapaciteti: 2000MA
  Zona e zbatueshme: 30-40m² Origjina: Zhejiang, China

  detajet e produktit

  udhëhequr mushkonjë vrasës llambë

  vrasës Mushkonja

  llambë mushkonjë

   

  led mosquito killer bulb_1led mosquito killer bulb_2led mosquito killer bulb_3led mosquito killer bulb_4

   

  Karakteristika të veçanta

  Model No: DYT-90 LED Specifikimet: LED / 5W
  Lighting Fuqia: 5W / 220LM Materiali: ABS + PC
  USB Periudha Charge: 2 orë Grid Voltage: 2000V
  Përdorimi i kohës: 6 orë Battery Kapaciteti: 2000MA
  Paketa Size: 9 * 9 * 15.5 cm Paketa Pesha: 0.3 kgs
  Cope / ctn: 48 * 38 * 33 cope / ctn NW / GW: 12 / 12.8kgs

  produkt Hyrje

  Rreth produkteve:

  Mundësuar nga bateri, me portin USB që mund të ngarkuar. IP44 ajo është në rregull për të përdorur të dy brendshme dhe te jashtme.
  Llambë me 2 funksionit. Një dritë blu për tërheqjen mushkonjë, pasi mushkonjë fluturojnë në dhe prek rrjetit brenda, ai do të shokut të vdesin. Një dritë e bardhë për dritë. Kaloni është funksioni iTouch.

  Përparësitë:

  Mundësuar bateri. Portable
  IP44, të përshtatshme për natyrë përdorim
  USB portit, ok për të ngarkuar në derë, kursimit të energjisë
  nuk ka zhurma, të padëmshme
  zona efektive e mbulimit rreth 30-40 metra katror

  Aplikimet

  Ajo mund të përdoret gjerësisht në natyrë dhe shtëpie, të tilla si dhomë gjumi, Dhomë Ngrënieje, kuzhinë, oborr dhe gjithashtu kampe tendë.

  Tregu kryesor

  Tregu ynë kryesor është Evropë, SHBA, Rusia, etj dhe ndajnë tregun tonë është zgjeruar nga viti në vit.

  Packaging & Shippment

  FOB Port: Ningbo Koha Lead: 15- 30 ditë
  Paketimi Size: 9 * 9 * 15.5cm Cope / ctn: 4 0pcs / ctn
  NW / GW: 12 / 12.8kgs Madhësia Carton: 48 * 38 * 33cm

  Pagesa & dorëzimit

  · Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  · Details dorëzimit: Rreth 25-30days pas konfirmimit të rendit

  Advantage Konkurruese fillore

  · Si prodhues profesional, ne kemi përvojë të pasur e llambë vrasës mushkonjë, mushkonjat byzylyk, bug Zapper.
  · Me të fortë R & D ekip, ne mund të nisë 3-4 modele të reja çdo vit, tani ne kemi në pronësi më shumë se 50 patenta, një patentë për shpikje.
  · Ne kemi vet laborator tonë testimit laborator i cili mund të sigurojë efektin mushkonjë vrasjen e produktit të ri.
  · Fabrika jonë mori certifikatën WCA, TUV, BSCI.
  · Urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion.

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !