• Cicëroj
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • rss
 • bloger
 • amazonë

2 në 1 udhëhequr llambë mushkonjë vrasës

 • FOB Çmimi: US $ 3.5- $ 3.8 / Copë
 • Min.urdhër Quqntity: 500 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100.000 copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Koha Lead: 25 ditë
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion bazë

  Fuqia: 9W (8W vrasës ndriçimi + 1 mushkonjë) rruaza të lehta: SMD2835, 18pcs
  Dritë Lloji: Led Mushkonja vrasës lehta Grid Voltage: 2000V  
  Voltage Input: 110V / 220V Lumen: 550LM
  Zona pplicable: 30-40m² Origjina: Zhejiang, China

  detajet e produktit

  vrasës insekteve llambë insektevellamba insektled mosquito killer bulb_DYT-80vrasës Mushkonja Mosquito Killer lamp_DYT-80mushkonjë kurthkontrolli i insekteve2 në 1 udhëhequr llambë mushkonjë vrasës2 in 1 led mosquito killer bulb pest control

  Karakteristika të veçanta

  Model No: DYT-80 Specifikimet LED: SMD2835 18pcs
  Lighting Fuqia: 9W / 550LM Materiali: ABS + PC
  Përdorimi i kohës: 30.000 orë Grid Voltage: 2000V
  Paketa Size: 8 * 8 * 16 cm Paketa Pesha: 0.2 kgs
  40 copë / ctn: 45 * 34 * 35 cm NW / GW: 7 / 7.8kgs

  produkt Hyrje

  Rreth produkteve:

  Llambë me 2 funksionit. Një dritë blu për tërheqjen mushkonjë, pasi mushkonjë fluturojnë në dhe prek rrjetit brenda, ai do të shokut të vdesin. Një dritë e bardhë për dritë.
  Ne mund të bëjë atë ose 110V 220V

  Përparësitë:

  Patentë Global
  Led lehta, kursimit të energjisë
  nuk ka zhurma, të padëmshme
  zona efektive e mbulimit rreth 30-40 metra katror

  Aplikimet

  Ajo mund të përdoret gjerësisht për shtëpie, të tilla si dhoma gjumi, Dhomë Ngrënieje, kuzhinë, oborr dhe hotel

  Tregu kryesor

  Tregu ynë kryesor është Evropë, SHBA, Rusia, etj dhe ndajnë tregun tonë është zgjeruar nga viti në vit.

  Packaging & Shippment

  FOB Port: Ningbo Koha Lead: 15- 30 ditë
  Paketimi Size: 8 * 8 * 16cm Cope / CTN: 40pcs / CTN
  NW / GW: 7 / 7.8kgs Madhësia Carton: 45 * 34 * 35cm

  Pagesa & dorëzimit

  · Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  · Details dorëzimit: Rreth 25-30days pas konfirmimit të rendit

  Advantage Konkurruese fillore

  · Si prodhues profesional, ne kemi përvojë të pasur e llambë vrasës mushkonjë, mushkonjat byzylyk, bug Zapper.
  · Me të fortë R & D ekip, ne mund të nisë 3-4 modele të reja çdo vit, tani ne kemi në pronësi më shumë se 50 patenta, një patentë për shpikje.
  · Ne kemi vet laborator tonë testimit laborator i cili mund të sigurojë efektin mushkonjë vrasjen e produktit të ri.
  · Fabrika jonë mori certifikatën WCA, TUV, BSCI.
  · Urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion.

   

  Specifikimet LED: SMD2835 18pcs


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !