• Cicëroj
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • rss
 • bloger
 • amazonë

2 në 1 udhëhequr llambë mushkonjë vrasës

 • FOB Çmimi: US $ 2.5- $ 2.8 / Copë
 • Min.urdhër Quqntity: 500 copë
 • Furnizimi Aftësia: 100.000 copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Koha Lead: 25 ditë
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion bazë

  Fuqia: 6W (5W vrasës ndriçimi + 1 mushkonjë)   rruaza të lehta: SMD2835, 16pcs  
  Dritë Lloji: Led Mushkonja vrasës lehta Grid Voltage: 2000V
  Voltage Input: 110V / 220V Lumen: 450LM
  Zona e zbatueshme: 20-30m²  Origjina: Zhejiang, China

  detajet e produktit

   mushkonjë kurth 图形 3

  Karakteristika të veçanta

  Model No: DYT-83 Specifikimet LED: SMD2835 16pcs
  Lighting Fuqia: 6W / 450LM Materiali: PP + PC + ABS
  Përdorimi i kohës: 10.000 orë Grid Voltage: 2000V
  Paketa Size: 8.5 * 8.5 * 16 cm Paketa Pesha: 0.2 kgs
  40 copë / ctn: 48 * 37 * 35 cm NW / GW: 7 / 7.8kgs

  Produ ct Hyrje

  Rreth produkteve:
  Llambë me 2 funksionit. Një dritë blu për tërheqjen mushkonjë, pasi mushkonjë fluturojnë në dhe prek rrjetit brenda, ai do të shokut të vdesin. Një dritë e bardhë për dritë.
  Ne mund të bëjë atë ose 110V 220V

  Përparësitë:

  Patentë Global
  Led lehta, kursimit të energjisë
  nuk ka zhurma, të padëmshme
  zona efektive e mbulimit rreth 20-30 metra katror

  Aplikimet

  Ajo mund të përdoret gjerësisht për shtëpie, të tilla si dhoma gjumi, Dhomë Ngrënieje, kuzhinë, oborr dhe hotel

  Tregu kryesor

  Tregu ynë kryesor është Evropë, SHBA, Rusia, etj dhe ndajnë tregun tonë është zgjeruar nga viti në vit.

  Packaging & Shippment

  FOB Port: Ningbo Koha Lead: 15- 30 ditë
  Paketimi Size: 8.5 * 8.5 * 16cm Cope / CTN: 40pcs / CTN
  NW / GW: 7 / 7.8kgs Madhësia Carton: 48 * 37 * 35cm

  Pagesa & dorëzimit

  • Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  • Details dorëzimit: Rreth 25-30days pas konfirmimit të rendit

   Advantage Konkurruese fillore

  • Si prodhues profesional, ne kemi përvojë të pasur e llambë vrasës mushkonjë, mushkonjat byzylyk, bug Zapper.
  Me të fortë R & D ekip, ne mund të nisë 3-4 modele të reja çdo vit, tani ne kemi në pronësi më shumë se 50 patenta, një patentë për shpikje.
  • Ne kemi vet laborator tonë testimit laborator i cili mund të sigurojë efektin mushkonjë vrasjen e produktit të ri.
  • Fabrika jonë mori certifikatën WCA, TUV, BSCI.
  • urdhëra të vogla gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !