• Cicëroj
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • rss
 • bloger
 • amazonë

100% Natural mushkonjat rrip ore

 • FOB Çmimi: US $ 0,79-0,90 / Copë
 • Min.urdhër Quqntity: 100Piece / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Koha Lead: 25 ditë
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacion bazë

  Lloji: mushkonjat manshetë Materiali: neoprene, TPR, vaj thelbi
  Paketa: 1baracelet + 2refills Ngjyra: e zezë, blu, të verdhë, portokalli, jeshile, e kuqe   
  Formulë: citronella, barbarozë, livando, mente Ngjyra Refill: e verdhë ose e bardhë

  detajet e produktit

  100% Natural mushkonjat Wristband mushkonjat manshetë

  mushkonjat manshetë me mbushje 100% Natural mushkonjat rrip ore

  mushkonjat rrip ore me mbushje

  Mushkonjat wristband_

  Karakteristika të veçanta

  Emri i produktit: mushkonjat byzylyk Materiali: neoprene, TPR, vaj thelbi
  Formulë: citronella, barbarozë, livando, mente Paketimi: kartë Color dhe flluskë
  Feature: Lightweight, madhësi-rregullueshme, i papërshkueshëm nga uji Madhësia produkt: 250mm * 30mm
  Certifikimi: EN71, RoHS, MSDS, REACH Kohëzgjatja efektive: 2 * 15days

  Produ ct Hyrje

  Rreth produkteve:
  Është përdorur për të mbajtur larg mushkonjë me vaj thelb natyror. Ne e pranojmë vaj natyror thelb, të tilla si citronella, barbarozë, livando, karamele mente brenda topth mbushëse. Pasi kemi futur në topth mbushëse brenda qese rrjetë, aroma e vajit nga topth mund të mbani mushkonjë larg. Shkalla e mbrojtjes është zona 1 metër rreth byzylyk byzylyk nëse është qendra. Çdo topth mbushëse mund të zgjasë për 15 ditë dhe ju mund të ndryshojë njëherë, pasi kjo është finish. Ne kemi paketë të veçantë mbushëse për të shitur

  Përparësitë:

  Shkalla e mbrojtjes është zona 1 metër rreth byzylyk byzylyk nëse është qendra. Çdo topth mbushëse mund të zgjasë për 15 ditë dhe ju mund të ndryshojë njëherë, pasi kjo është finish. Ne kemi paketë të veçantë mbushëse për të shitur.

  Aplikimet

  Është i përsosur për dy aktivitete të brendshme dhe te jashtme, të tilla si kampe, peshkim, ngjitje në mal etj ..

  Tregu kryesor

  Azi, Australasia, Evropa Lindore, Mid East / Afrika, Amerika e Veriut, në Evropën Perëndimore,
  Qendrore / Jugore, Amerika

  Packaging & Shippment

  FOB Port: Ningbo Koha Lead: 25days
  Carton Size: 51 * 45 * 27cm Pesha neto: 4.5kg
  Paketimi: 108pcs / carton pesha e: 5.29kg
  Madhësia e manshetë: 250 * 30mm

  Pagesa & dorëzimit

  • Metoda pagesës: parakohshme TT, T / T, PayPal, L / C ..
  • Detajet për dorëzim: brenda 25days pas konfirmimit të rendit

   Advantage Konkurruese fillore

  • Si prodhues profesional, ne kemi përvojë të pasur e llambë vrasës mushkonjë, mushkonjat byzylyk, bug Zapper.
  Në përpjekjet e R & D tonë ekip, ne mund të nisë 3-4 modele të reja çdo vit, tani ne kemi në pronësi më shumë se 50 patenta, një patentë për shpikje.
  • Ne ushqyer mushkonjat në fabrikën gjithë vitit për kërkimin dhe testimin për të siguruar efektin mushkonjë vrasjen e produktit të ri. 
  • Fabrika jonë është BSCI, TUV, WCA certifikuar
  • urdhëra të vogla gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !