• Cicëroj
 • LinkedIn
 • Pinterest
 • rss
 • bloger
 • amazonë

Sherbime

Qindra konsumatorë të kënaqur

 • Mushkonja Killer llambë

  Mushkonja Killer llambë

  Si një lider në R & D, prodhimit e llambë vrasës mushkonjë, ne vetë 1 PCT dhe 29 patenta të tjera për llambë tonë vrasës mushkonjë. Ynë 2 në 1 mushkonjë vrasës llambë tani është shitur në më shumë se 7000 dyqane me pakicë, si CVS, Homedepot, Walmart në SHBA për momentin. Si një furnizues të kualifikuar, ne garantojmë cilësinë, sigurinë, efficiecy e produktit tonë dhe gjithashtu me një çmim konkurrues. Për të ndërtuar dhe për të mbrojtur çdo treg, ne mirëpresim distributori ekskluziv në çdo treg!
 • Mushkonjat Wristband

  Mushkonjat Wristband

  Mushkonjat manshetë tani është gjithnjë e më popullore dhe të mirë-recevied nga familjet në të gjithë botën. It'sa sigurt, efektiv, i lëvizshëm dhe kjo është një mënyrë e modës për të mbajtur larg mushkonjë tani! Ne kemi të gjitha certifikimit e nevojshme dhe ne ahve qenë eksportues të më shumë se 69 vende.
 • Tjetër produkt msoquito neveritshëm

  Tjetër produkt msoquito neveritshëm

  Pas kafshimit, mushkonjat spray, mushkonjë tejzanor / repeller insekteve, mushkonjat qese, mushkonjat afishe janë gjithashtu shet edhe në të gjithë botën!

Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

 • grere3243
 • 3- 二楼 机器

Punuar që nga viti 2010

NINGBO INDUSTRISË DAYANG DHE TRADE CO., LTD është një nga prodhuesit mushkonjë profesional të llambës vrasës mushkonjë në botë.
NINGBO DAYANG takon Dayang GROUP, e cila ka 3 branches- Ningbo DAYANG, Ningbo Haishu KINVEN dhe Zhejiang WELLCORE Teknologjisë.
Foucs NINGBO DAYANG në R & D, prodhimit, marketingut e llambë vrasës mushkonjë; Ningbo Haishu është përqendruar kryesisht në produktet neveritshëm natyrore kundër mushkonjave. Zhejiang WELLCORE është përqendruar manily në furnizimin e dritë LED për llambë vrasës mushkonjë.
E vendosur në Ningbo, Kinë, Ningbo DAYANG kishte përkushtuar veten për zhvillimin e produkteve inovative vrasës msoquito për më shumë se 9 vjet. Kjo është prodhuesi i parë, i cili kishte ngritur mushkonjë, qendra e insekteve të rritur për përdorim testimin e produktit për të siguruar efikasitetin e prooducts.
Për shkak më shumë se 60 patenta, 2 shpikje patentë, 2 PCT, NINGBO DAYANG është gjithmonë në vendin kryesor dhe një krijues i ri zgjidhjes vrasës mushkonjë në industrinë.
NINGBO DAYANG vlera bashkëpunimi me çdo partner dhe ne e vlerësojmë reagimet dhe sugjerim me qëllim për të ndërtuar një treg të favorshme me ju!

Ne jemi të besuar

klientët tanë të rregullt

WhatsApp Online Chat !