• Твитер
 • Скопје
 • Pinterest
 • RSS
 • блогер
 • Амазон

LED електронски Комарец убиец

 • ФОБ Цена: US $ $ 2.5- 2.9 / парче
 • Мин.нарачката Quqntity: 500 парчиња
 • Набавка Способност: 50.000 парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Водач Време: 25 дена
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Моќност: 1W Светлина монистра: F5, 6pcs
  Светлина Тип: Лед комарец убиец светлината Влезен напон: 110V / 220V
  Применливи Површина: 20-30m²

  Потекло: Жеџијанг, Кина

  Детали за производот

   стапица инсекти LED комарец предводена ламба светлина комарец светилка на штетници

  Специјални карактеристики

  Модел No: АГД-05 LED Спецификација: F5 6pcs
  Осветлување на енергија: 1W Материјал: ПП + ABS
  Со користење на време: 30.000 часа Боја: црна, кафеава, сива
  Пакет Големина: 10 * 11 * 23 cm Пакет Тежина: 0,4 кг
  40 бр / ЦТН: 46 * 36 * 24 cm NW / GW: 5 / 5.8kgs

  Produ ct Вовед

  За производите:
  1.Convenient да се откажам од врвот.
  2. Со собирање на лента на дното и лесно да се чисти почина инсекти.
  3.Со висок квалитет на 365 бранова должина ултравиолетови У облик цевка.
  * (Инсекти, како што се комарците, муви, молци итн особено како 365 бранова должина предводени од светлината. Значи, тоа може да биде лесно да се фати на инсекти.

  предности:

  Стилски дизајн, Постојаниот или виси стил, Fasional Комарец убиец.
  Висока ефикасност со ниска потрошувачка на енергија. Не инсектицид или хемикалии потребни!
  Моќен - Оваа стапица работи со привлекување на грешки со висок квалитет водеше со најдобрите привлече ефикасност на комарец
  хемиски бесплатно, електронски мува zapper на убива сите инсекти без никакви хемикалии и е 100% природно.

  апликации

  Може да се користи во кујна, спална соба, дневна соба, ходникот или за животно соби или веранда

  главниот пазар

  Нашата главна пазар е Европа, САД, Русија, итн и нашиот удел на пазарот се шири од година во година.

  Пакување и Shippment

  ФОБ пристаниште: Ningbo Водач Време: 15- 30 дена
  Големина на пакување: 15 * 15 * 16см Компјутери / ЦТН: 12pcs / ЦТН
  NW / GW: 5 / 5.8kgs картон големина: 48 * 32 * 35 cm

  Плаќање и испорака

  • Начин на плаќање: напредување ТТ, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  • Испорака Детали: За 25-30days по потврдувањето на ред

   Примарна конкурентна предност

  • Како професионален производителот, имаме богато искуство на комарец убиец светилка, комарец отвратителен нараквица, бубачка zapper.
  • Со силна R & D тим, ние може да започне 3-4 нови модели секоја година, сега имаме во сопственост повеќе од 50 патенти, еден патент за пронајдок.
  • Ние имаме свои лабораторија лабораторија за тестирање која може да се обезбеди на комарец убиството ефект на нов производ.
  • Нашата фабрика доби WCA, TUV, BSCI уверение.
  • Мали нарачки судењето можат да бидат прифатени, бесплатен примерок е на располагање.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !