• Твитер
 • Скопје
 • Pinterest
 • RSS
 • блогер
 • Амазон

Кожа комарец отвратителен маншет

 • ФОБ Цена: US $ 0,44-0,61 / парче
 • Мин.нарачката Quqntity: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 300.000 парче / месечно
 • Порт: Ningbo
 • Водач Време: 25 дена
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Материјал: СТП кожа опсегот на заштита: 1.0 CBM
  Животен век: 15 дена Големина: прилагодлив
  Состав: 100% природен суштината на нафта Потврдување: МСС, EN71, азо, PHAs
  Боја: црвена, кафеава, црна, розова, сребро и др .. Потекло: Кина

  Детали за производот

  Кожа комарец отвратителен маншет-AMB104-1 Кожа комарец отвратителен маншет-AMB104-2 Кожа комарец отвратителен маншет-AMB104-3 Кожа комарец отвратителен маншет-AMB104-4 Кожа комарец отвратителен маншет-AMB104-5

  Специјални карактеристики

  Пакет Големина: 11 * 14 * 4.0cm Пакет Тежина: 21.0g
  Компјутери / ЦТН: 140pcs NW / GW: 3.0Kgs / 3.7Kgs

  Produ ct Вовед

  За производите:
  Маншет е произведен од страна СТП кожа и се меша со 100% природен суштината на citronella, здравец, пеперминт и лаванда. Тоа е еден нов стил кој ги комбинира модата со комарец отвратителен ефект. Како активни состојки се меша се од сите природни растителни масла, тоа е безбедно за човечкото тело, особено за бебиња. Таа доаѓа во различни бои и е модерен.

  предности:

  100% природен суштината масло
  без бучава, безопасни
  прилагодливи големини за опција
  Повеќе бои
  Отворен и затворен активности

  апликации

  Маншет е заштита за двете затворен и отворен активности како што се сечење, кампување, риболов, пикник, лов, како и други отворено места. Тоа може да се носи како заштита против комарци на зглобот или на глуждот.

  главниот пазар

  Главниот пазар е вклучувајќи Европа, САД, Русија, Азија, Австралија, Јужна Америка и сл, уделот на пазарот се шири од година во година.

  Пакување и Shippment

  ФОБ пристаниште: Ningbo Водач Време: 15- 30 дена
  Големина на пакување: 11 * 14 * 4.0cm Компјутери / ЦТН: 140pcs
  • NW / GW: 3.0Kgs / 3.7Kgs картон големина: 51 * 45 * 27cm

  Плаќање и испорака

  • Начин на плаќање: напредување ТТ, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  • Испорака Детали: За 25-30days по потврдувањето на ред

   Примарна конкурентна предност

  • Како професионален производителот, имаме богато искуство на комарец убиец светилка, комарец отвратителен нараквица, бубачка zapper.
  Во рамките на напорите на нашите R & D тим, ние може да започне 3-4 нови модели секоја година, сега имаме во сопственост повеќе од 50 патенти, еден патент за пронајдок.
  • Ние се хранат комарци во фабриката за цела година за истражување и тестирање за да се обезбеди комарец убиството ефект на нов производ. 
  • Нашата фабрика е BSCI, TUV, WCA заверена
  • Мали нарачки судењето можат да бидат прифатени, бесплатен примерок е на располагање.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !