• Твитер
 • Скопје
 • Pinterest
 • RSS
 • блогер
 • Амазон

ЕВА против комарци нараквица-AMB115

 • ФОБ Цена:
 • Мин.нарачката Quqntity: 1000Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 1,5 милиони парче / месечно
 • Порт: Ningbo
 • Водач Време: 25 дена
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Материјал: ЕВА опсегот на заштита: 1.0 CBM
  Животниот век: 7days Состав: 100% природен суштината на нафта
  Големина: прилагодлив Потврдување: МСС, ROHS, EN71,
  Боја: црвена, сина, зелена, виолетова, жолта, розова, итн Потекло: Кина
  Пакет: боја торба

  Детали за производот

  ЕВА против комарци нараквица -AMB115-1 ЕВА против комарци нараквица -AMB115-2 ЕВА против комарци нараквица -AMB115-3 ЕВА против комарци нараквица -AMB115-4 ЕВА против комарци нараквица -AMB115-5

  Специјални карактеристики

  Пакет Големина: 10 * 7.5 * 1.0 cm Пакет Тежина: 6.0g
  Компјутери / ЦТН: 1000pcs NW / GW: 6.0Kgs / 6.7Kgs

  Produ ct Вовед

  За производите:
  Ева на комарец отвратителен нараквица е нов производ стил за да се одвратат комарци, тој ги комбинира модата нараквица со комарец repelelnt ефект. Како активни состојки во внатрешноста е сите природни растителни масла, тоа е безбедно форма човечкото тело, особено за бебиња. Resealable ципа торба е предвидено да се одржи подолго време услуга.

  предности:

  100% природен суштината масло
  без бучава, безопасни
  повеќе бои и големини за опција
  Отворен и затворен активности
  Различни пакет дизајн за промоција

  апликации

  Маншет е заштита за двете затворен и отворен активности како што се сечење, кампување, риболов, пикник, лов, како и други отворено места. Тоа може да се носи како заштита против комарци на зглобот или на глуждот.

  главниот пазар

  Главниот пазар е вклучувајќи Европа, САД, Русија, Азија, Австралија, Јужна Америка и сл, уделот на пазарот се шири од година во година.

  Пакување и Shippment

  ФОБ пристаниште: Ningbo Водач Време: 15- 30 дена
  Големина на пакување: 10 * 7.5 * 1.0 cm Компјутери / ЦТН: 1000 парчиња
  NW / GW: 7.0Kgs / 6.7Kgs картон големина: 51 * 45 * 27cm

  Плаќање и испорака

  • Начин на плаќање: напредување ТТ, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  • Испорака Детали: За 25-30days по потврдувањето на ред

   Примарна конкурентна предност

  • Како професионален производителот, имаме богато искуство на комарец убиец светилка, комарец отвратителен нараквица, бубачка zapper.
  Во рамките на напорите на нашите R & D тим, ние може да започне 3-4 нови модели секоја година, сега имаме во сопственост повеќе од 50 патенти, еден патент за пронајдок.
  • Ние се хранат комарци во фабриката за цела година за истражување и тестирање за да се обезбеди комарец убиството ефект на нов производ. 
  • Нашата фабрика е BSCI, TUV, WCA заверена
  • Мали нарачки судењето можат да бидат прифатени, бесплатен примерок е на располагање.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !