• Твитер
 • Скопје
 • Pinterest
 • RSS
 • блогер
 • Амазон

Батерија, 2 во 1 доведе комарец убиец сијалицата

 • ФОБ Цена: US $ 5 $ 5.5 / парче
 • Мин.нарачката Quqntity: 500 PCS
 • Набавка Способност: 100.000 парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Водач Време: 25 дена
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Моќ: 5W Светлина монистра: SMD2835, 18pcs
  Светлина Тип: Лед комарец убиец светлината Ниво на заштита: IP44
  Мрежа Напон: 2000V Влезен напон: DC5V USB; 1000mA
  Лумен: 220LM Капацитет на батеријата: 2000MA
  Применливи Површина: 30-40m² Потекло: Жеџијанг, Кина

  Детали за производот

  предводени од комарец убиец сијалицата

  убиец комарец

  светилка комарец

   

  led mosquito killer bulb_1led mosquito killer bulb_2led mosquito killer bulb_3led mosquito killer bulb_4

   

  Специјални карактеристики

  Модел No: DYT-90 LED Спецификации: LED / 5W
  Осветлување на енергија: 5W / 220LM Материјал: ABS + компјутер
  Полнење преку USB Период: 2 часа Мрежа Напон: 2000V
  Со користење на време: 6 часа Капацитет на батеријата: 2000MA
  Пакет Големина: 9 * 9 * 15,5 см Пакет Тежина: 0,3 кг
  Компјутери / ЦТН: 48 * 38 * 33 парчиња / ЦТН NW / GW: 12 / 12.8kgs

  Вовед производ

  За производите:

  Напојува со батерија, со USB порта на која може да се наплаќаат. IP44 тоа е во ред да се користи за внатрешна и надворешна.
  На ламбата со 2 функција. Еден сино светло за привлекување на комарец, откако комарец летаат во и допир на мрежа внатре, тоа ќе шок за да умре. Уште една бела светлина за светлина. Прекинувачот е iTouch-от функција.

  предности:

  Батериски погон. Пренослив
  IP44, погоден за надворешна употреба
  USB порта, во ред да се наплаќаат во вратата, заштеда на енергија
  без бучава, безопасни
  ефективна површина Покриеноста околу 30-40 метри квадратни

  апликации

  Тоа може да се користат во отворен и затворен, како спална соба, diningroom, кујна, дворот и, исто така, кампување шатор.

  главниот пазар

  Нашата главна пазар е Европа, САД, Русија, итн и нашиот удел на пазарот се шири од година во година.

  Пакување и Shippment

  ФОБ пристаниште: Ningbo Водач Време: 15- 30 дена
  Големина на пакување: 9 * 9 * 15.5cm Компјутери / ЦТН: 4 0pcs / ЦТН
  NW / GW: 12 / 12.8kgs картон големина: 48 * 38 * 33cm

  Плаќање и испорака

  · Начин на плаќање: напредување ТТ, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  · Испорака Детали: За 25-30days по потврдувањето на ред

  Примарна конкурентна предност

  · Како професионален производителот, имаме богато искуство на комарец убиец светилка, комарец отвратителен нараквица, бубачка zapper.
  · Со силна R & D тим, ние може да започне 3-4 нови модели секоја година, сега имаме во сопственост повеќе од 50 патенти, еден патент за пронајдок.
  · Ние имаме свои лабораторија лабораторија за тестирање која може да се обезбеди на комарец убиството ефект на нов производ.
  · Нашата фабрика доби WCA, TUV, BSCI уверение.
  · Мали нарачки судењето можат да бидат прифатени, бесплатен примерок е на располагање.

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !