• Твитер
 • Скопје
 • Pinterest
 • RSS
 • блогер
 • Амазон

2 во 1 доведе комарец убиец сијалицата

 • ФОБ Цена: US $ $ 2.5- 2.8 / парче
 • Мин.нарачката Quqntity: 500 парчиња
 • Набавка Способност: 100.000 парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Водач Време: 25 дена
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Моќност: 6W (5W осветлување + 1 комарец убиец)   Светлина монистра: SMD2835, 16pcs  
  Светлина Тип: Лед комарец убиец светлината Мрежа Напон: 2000V
  Влезен напон: 110V / 220V Лумен: 450LM
  Применливи Површина: 20-30m²  Потекло: Жеџијанг, Кина

  Детали за производот

   стапица за комарци 图形 3

  Специјални карактеристики

  Модел No: DYT-83 LED Спецификација: SMD2835 16pcs
  Осветлување моќност: 6W / 450LM Материјал: ПП + компјутер + ABS
  Со користење на време: 10000 часа Мрежа Напон: 2000V
  Пакет големина: 8,5 * 8,5 * 16 cm Пакет Тежина: 0,2 кг
  40 бр / ЦТН: 48 * 37 * 35 cm NW / GW: 7 / 7.8kgs

  Produ ct Вовед

  За производите:
  На ламбата со 2 функција. Еден сино светло за привлекување на комарец, откако комарец летаат во и допир на мрежа внатре, тоа ќе шок за да умре. Уште една бела светлина за светлина.
  Ние можеме да го направи тоа 110V или 220V

  предности:

  Глобал патент
  предводени од светлината, заштеда на енергија
  без бучава, безопасни
  ефективна површина Покриеноста околу 20-30 метри квадратни

  апликации

  Тоа може да се користи за внатрешна, како спална соба, diningroom, кујна, двор и хотел

  главниот пазар

  Нашата главна пазар е Европа, САД, Русија, итн и нашиот удел на пазарот се шири од година во година.

  Пакување и Shippment

  ФОБ пристаниште: Ningbo Водач Време: 15- 30 дена
  Големина на пакување: 8.5 * 8.5 * 16см Компјутери / ЦТН: 40pcs / ЦТН
  NW / GW: 7 / 7.8kgs картон големина: 48 * 37 * 35cm

  Плаќање и испорака

  • Начин на плаќање: напредување ТТ, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  • Испорака Детали: За 25-30days по потврдувањето на ред

   Примарна конкурентна предност

  • Како професионален производителот, имаме богато искуство на комарец убиец светилка, комарец отвратителен нараквица, бубачка zapper.
  Со силна R & D тим, ние може да започне 3-4 нови модели секоја година, сега имаме во сопственост повеќе од 50 патенти, еден патент за пронајдок.
  • Ние имаме свои лабораторија лабораторија за тестирање која може да се обезбеди на комарец убиството ефект на нов производ.
  • Нашата фабрика доби WCA, TUV, BSCI уверение.
  • Мали нарачки судењето можат да бидат прифатени, бесплатен примерок е на располагање.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !