• Твитер
 • Скопје
 • Pinterest
 • RSS
 • блогер
 • Амазон

100% природни комарец отвратителен маншет

 • ФОБ Цена: US $ 0,79-0,90 / парче
 • Мин.нарачката Quqntity: 100Piece / Парчиња
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Водач Време: 25 дена
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Тип: комарец отвратителен маншет Материјал: неопренови, TPR, суштината на нафта
  Пакет: 1baracelet + 2refills Боја: црна, сина, жолта, портокалова, зелена, црвена   
  Формула: citronella, здравец, лаванда, пеперминт боја за полнење: жолта или бела

  Детали за производот

  100% природни комарец отвратителен маншет против комарци маншет

  комарец отвратителен маншет со refills 100% природни комарец отвратителен маншет

  комарец отвратителен маншет со refills

  Комарец отвратителен wristband_

  Специјални карактеристики

  Име на производот: комарец отвратителен нараквица Материјал: неопренови, TPR, суштината на нафта
  Формула: citronella, здравец, лаванда, пеперминт Пакување: Боја картичка и блистер
  Тема: Лесни, големина е прилагодлив, водоотпорен Производ големина: 250mm * 30mm
  Потврдување: EN71, ROHS, МСС, REACH Ефективни траење: 2 * 15days

  Produ ct Вовед

  За производите:
  Се користи за да се задржи подалеку од комарци со природни суштина масло. Ние донесе природен суштината нафта, како што citronella, здравец, лаванда, нане во топчиња за омекнување на водата. Откако ќе ги внесете топчиња за омекнување на водата во внатрешноста на торба решетката, мирис на масло од топчиња може да се задржи комарци далеку. обем на заштита е 1 метар површина околу нараквица ако Хривнија е центарот. Секој рефил топчиња може да трае 15 дена и може да се промени за омекнување на водата по тоа е крај. Имаме посебна рефил пакет да го продаде

  предности:

  обем на заштита е 1 метар површина околу нараквица ако Хривнија е центарот. Секој рефил топчиња може да трае 15 дена и може да се промени за омекнување на водата по тоа е крај. Имаме посебна рефил пакет да го продаде.

  апликации

  Тоа е совршен за двете затворен и отворен активности, како кампување, риболов, качување планината итн ..

  главниот пазар

  Азија, Австралија, Источна Европа, Блискиот Исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа,
  Централна / Јужна, Америка

  Пакување и Shippment

  ФОБ пристаниште: Ningbo Водач Време: 25days
  Картон Големина: 51 * 45 * 27cm Нето тежина: 4.5kg
  Пакување: 108pcs / картон Бруто тежина: 5.29kg
  Големина на маншет: 250 * 30mm

  Плаќање и испорака

  • Начин на плаќање: напредување ТТ, T / T, PayPal, L / C ..
  • Испорака Детали: во рамките на 25days по потврдувањето на ред

   Примарна конкурентна предност

  • Како професионален производителот, имаме богато искуство на комарец убиец светилка, комарец отвратителен нараквица, бубачка zapper.
  Во рамките на напорите на нашите R & D тим, ние може да започне 3-4 нови модели секоја година, сега имаме во сопственост повеќе од 50 патенти, еден патент за пронајдок.
  • Ние се хранат комарци во фабриката за цела година за истражување и тестирање за да се обезбеди комарец убиството ефект на нов производ. 
  • Нашата фабрика е BSCI, TUV, WCA заверена
  • Мали нарачки судењето можат да бидат прифатени, бесплатен примерок е на располагање.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !